SiS Antrenman Paketi 2
SiS Antrenman Paketi 2

SiS Antrenman Paketi 2

Marka : SİS
İndirim Oranı : %6 İndirim
Fiyat : ₺697,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺655,00(KDV Dahil)

SiS Antrenman paketinde antrenman veya yarışlar öncesi-sırasında ve sonrası kullanım için ihtiyacınız olan hersey bulunmaktadır.

SiS Türkiye’nin hazırladığı bu paket ile antrenman öncesi – sırası ve sonrası için gerekli ürünleri tek bir paket içinde toplamaktadır.

 

  • SiS Kafein Jel : Antrenman planlaması içinde antrenman öncesi kullanımda performans artışına yardımcı olur. Uzun süreli ( 2-3 saat ve üstü ) egzersizlerde ise dayanıklılığınızı arttırmak amaçlı antrenman veya yarış içinde kullanıma uygundur.
  • SiS Hidro Tablet : Antrenman ve yarışlarda vücudunuzun kaybettiği mineralleri size geri kazandırır. Yalnızca su içmek performansınızı korumak için yeterli değildir. Terle kaybolan minerallerin geri kazanılması çok önemlidir.
  • SiS Enerji Bar : Antrenman planlaması içinde antrenman öncesi, sırası ve sonrasına uygundur. İçeriğinde 50 % den fazla meyve içeren Enerji bar vücut kan şeker seviyenizi düzenlerken ihtiyacınız olan karbonhidrat-Protein desteğini de sağlar.
  • SiS Elektrolit Jel : Antrenman ve yarış sırasında hem size enerji verir hem kaybettiğiniz mineralleri geri kazandırır.
  • SiS İzotonik Jel : 22 gr karbonhidrat, ilave şekersiz ve sodyum içeren Dünyanın ilk izotonik jeli ile enerjiye ihtiyaç duyduğunuz her an kullanabilirsiniz.
  • PhD Bcaa Intra + : Bcaa, protein ve elektrolit içeriği ile kas yıkımlarını engellemek isteyen kadın ve erkek sporcular için uygundur. 15 gr serviste, 7 gr yüksek kaliteli Bcaa ve 2,4 gr L-Glutamine içeriği ile kasların yenilenmesine hızlı destek sağlar. Patentli CocoMineral™ içeriği, vücut için en önemli mineraller olan sodyum ve potasyum desteği sağlayarak antrenman sırasında kaybedilen minerallerin hızlıca yenilenmesine destek olarak performans artışı sağlar. İçeriğindeki zengin amino asit profili ile de kasların yenilenmesine yardımcı olur.
  • SiS Pro Bottle : Antrenman içinde SiS Hidro tabletinizi rahatlıkla kullanabilirsiniz. 800 ml’lik hacmi ile kullanışlı ve kalitelidir.
  • SiS Pro Black Shaker : Science in Sport Pro Shaker yüksek kaliteli hammaddesi ile koku yapmaz. BPA içermez. Toz ürünleri karıştırmak için kullanışlıdır.
  • SiS Çorap : Sporcular için özel üretilmiş pamuklu çoraplar şık ve ayak sağlığınızı destekler.
Bu ürünün yanında bunları da tavsiye ediyoruz.