Sıkça Sorulan Sorular

Su şişesi Freebelt'e sığar mı?

0,5 'lik su şişesi Freebelt'e sığabilmektedir ama konfor açısından çok rahat edemeyebilirsiniz. Ancak 0,3'lik su şişesi kullanırsanız, biri önde, diğeri arkada 2 şişe birden kolaylıkla taşıyabilirsiniz.

 

Freebelt su geçirir mi? Islanır mı?

Freebelt, spandex kumaştan  üretilmiştir, suyu kaydırıcı özelliği vardır, ancak su geçirmez özelliği yoktur. Çok yoğun ıslanmadığı sürece eşyalarınız kuru kalacaktır. Freebelt'i şort, eşofman ya da T-shortünüz üzerinde konumlandırırsanız bu terden kaynaklı ıslanmayı da önleyecektir.

 

Freebelt'in ceplerinde fermuar yok, eşyalarım düşer mi?

Freebelt'in özel tasarım cepleri, küçük ve değerli eşyalarınızı, yoğun ve aktif  antreman programlarınızda dahi düşürmeden muhafaza etmek üzerine tasarlanmıştır. Freebelt giyildiğinde bir esneklik kazanır ve vucuda yapışır, bu sayede ceplerin kendiliğinden kilitlenmesi sağlanmış olur.


 Büyük Telefonum Freebelt’e Sığar mı?

 Evet! Esnek kumaşı, genişleyebilen özel cepleri sayesinde, en büyük boy telefonlar dahi Freebelte sığabilmektedir. Tüm Samsung Modelleri, Tüm İphone Modelleri, Tüm Huawei Modelleri ve Tüm Sony, Lg, Xaomi (Mi Max Grubu Hariç),General Mobile, Asus, Lenovo,Oppo vb)

 

 Pasaportum Freebelt’e Sığar mı?

 Freebelt pasaport, cep telefonu, para, anahtarlarınız ve daha fazlasını kolayca taşıyabilmeniz ve her an  yanınızda bulundurabilmeniz için, geleneksel bel çantalarına ince, zarif ve şık  bir alternatiftir olarak  tasarlanmıştır.

 Pasaportunuz da Freebelt’e rahatlıkla sığacaktır.

 

 Freebelt Hareket Esnasında Kayar mı ya da Sallanır mı?

 Sipariş sırasında beden tablosunu inceleyerek doğru bedeni seçtiğiniz durumda  Freebelt vücudu  dengeli bir  şekilde sarıp kavrayacağı için hareket esnasında kaymaz veya  sallanmaz.

 

 Doğru Bedeni Nasıl Seçerim?

 Freebelt'i bel veya basen hangi bölgede kullanmak isterseniz doğru bedeninizi beden tablosundan seçebilirsiniz.